SINHRONĀS TULKOŠANAS IEKĀRTAS

Sinhronās tulkošanas nodrošinājums.

 

Piedāvājam tehniskos risinājumus sinhronās tulkošanas nodrošināšanai. Vai tas būtu maz seminārs vai liela starptautiska konference – nodrošināsim visu nepieciešamo tulkošanas un apskaņošanas tehniku.  Sinhronās tulkošanas tehnikas noma

Aura Sound - sinhronas tulkosanas nodrosinajums

 

Kas ietilpst sinhronās tulkošanas sistēmas piedāvājumā?

 

  • Tulku mikrofoni un tulku pultis.
  • Uztvērēji ar austiņām semināra dalībniekiem.
  • Konferenču mikrofoni, bezvadu mikrofoni.
  • Skaņas tehnika, apskaņošana.
  • Darbs un apkalpošana uz vietas.
  • Vajadzības gadījumā arī tulku kabīnes, podesti, tribīnes.

 

Sinhronās tulkošanas pakalpojumi un Tour Guide tehnikas noma.

 

Tehnika paredzēta tulkojuma nodrošināšanai vienā vai vairākās valodās. Mēs piedāvājam kompānijas Retekess ražotās sinhronās tulkošanas iekārtas, Shure augstas kvalitātes tulku mikrofonus teicamai skaņas kvalitātei. Tehnika ir viegli lietojama un saprotama. Mūsu devīze ir – draudzīgs serviss, teicama tehnikas kvalitātē un tas viss par saprātīgu cenu!

Mēs piedāvājam iespēju pirms pasākuma tikties, aplūkot Jūsu pasākuma norises telpas un vajadzības gadījumā izmēģināt sinhronās tulkošanas tehniku klātienē, lai pasākuma laikā nerastos nekādi lieki pārsteigumi.

tulkosanas tehniskais nodrosinajums, SINHRONĀ TULKOŠANAPiedāvājam arī tūristu gidu jeb Tour guide sistēmas. Tūristu ekskursiju vajadzībām, uzņēmumu ražošanas iekārtu izrādīšanai, filmu tulkošanai, muzejiem un tamlīdzīgiem pasākumiem.

 

Uzziniet vairāk par mūsu piedāvājumu –  tālrunis: 29395163 vai  epasts SPIED TE

Aura Sound tour guide pakalpojumi

tūristu gidu sistēmas, Ktserviss, kt servis